Kontakty

Váš názor a připomínky jsou pro nás důležité! Pokud máte nějaké otázky, potřebujete konzultaci, nebo byste nás rádi oslovili kvůli našim službám, jsme tu pro vás.

Napište nám

Jak Nás Kontaktovat?

Telefonní Číslo: 735 947 156

Pro okamžité dotazy a naléhavé situace, neváhejte nás zavolat na naše telefonní číslo.

E-mailová Adresa: kontakty@zamecnik-nonstop-praha.cz

Pro psanou komunikaci nám můžete napsat na e-mailovou adresu. Odpovíme vám co nejdříve.

Kontaktní Formulář:

Pro pohodlné a strukturované zaslání dotazu můžete vyplnit náš online kontaktní formulář.

často Kladené Otázky


Zde najdete odpovědi na nejčastější otázky. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se zeptat!

Technici jsou v nonstop pohotovost, vždy jsou připraveni k omažitému výjezdu, proto za vámi dorazí cca do 15 minut od zavolání na dispečink. Můžete se na nás spolehnout 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Otevírání auta bez klíče vyžaduje preciznost a moderní nástroje. Autozámečničtí specialisté využívají bezpečné metody a snaží se minimalizovat jakékoli poškození vozidla př práci. Vaši bezpečnost a bezpečnost vašeho vozu jsou naší prioritou.

Zařídíme Vám komplexní služby od drobných oprav až po kompletní výměnu zámků. Technik, který za vámi přijede vám poskytne individuální poradenství ohledně nejlepších kroků pro zvýšení bezpečnosti vašeho domova nebo podniku.

Otevírání trezorů vyžaduje odborný přístup. Technici jsou vyškoleni na bezpečné a diskrétní otevírání trezorů různých typů. Vaše cennosti jsou pro nás důležité, a proto pracujeme s maximální péčí, abychom zajistili jejich bezpečnost.

Pro zvýšení bezpečnosti domova doporučujeme moderní bezpečnostní zámky s technologickými funkcemi, jako jsou elektronické zabezpečovací systémy.Technik Vám poskytne individuální rady ohledně nejlepších zámků pro váš konkrétní případ.

Pro nonstop zámečnickou pohotovost nás můžete kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím našeho online kontaktního formuláře. Jsme připraveni reagovat na vaše potřeby 24/7.